O nas
Lab Nature powstało z potrzeby powrotu do sedna. Do podstawowych wartości. Tego, co tak naprawdę ma znaczenie. Tego, co nas buduje, skąd pochodzimy i kim jesteśmy. Powrotu do prostoty dnia codziennego. Czułej troski o siebie. Dbania o przyrodę. Naturalnie proste rozwiązania, które Ci oferujemy to nasz manifest filozofii dobrego życia. To zapewnienie bezpieczeństwa sobie i swoim bliskim przy jednoczesnym dbaniu o Ziemię, z której hojności cieszyć się będą nasi prawnukowie.

Ciebie - właśnie Ciebie - zapraszamy w tę niezwykłą podróż - do cna przepełnioną kontaktem z naturą. Jej delikatnością, bliskością i miłością. Zamieszkaj w świecie, gdzie życie jest proste. Rozkochaj siebie i swoją rodzinę w naszych produktach, które hołdują naturze za dobra, jakimi ona nas obsypuje.
Zamieniamy kosmetyki na rośliny, a rośliny zmieniamy w kosmetyki

Sięgamy do źródeł surowców naturalnych - komórek macierzystych roślin

Wygładzamy. Nawilżamy. Uelastyczniamy.
 
Co czyni produkty
Lab Nature
wyjątkowymi?
Produkty Lab Nature są delikatne i bezpieczne nawet dla maluszków od pierwszego dnia życia. Nasi najmłodsi odbiorcy to najlepsi testerzy jakości. Oni mobilizują nas do działania. W produkcie, który otrzymasz nie ma więc miejsca na pomyłki.
Jakie korzyści zyskujesz, gdy używasz produkty Lab Nature?
Prosty skład z roślin - nie bazujemy na gotowych kompozycjach. Tworzymy je sami. Nie stosujemy półproduktów.
Unikalne formulacje i składy kosmetyków - przygotowane w zacisznym laboratorium przez naszego chemika. Pasjonata 100% naturalnych kompozycji. Perfekcjonistę, który z matematyczną dokładnością laboratoryjną odważa każdy gram i odlewa każdy mililitr. Przy czym obserwujemy taką zależność: im więcej nasz mistrz pracuje, tym gorętszą miłość wlewa do naszych kosmetyków.
Kosmetyki bezpieczne dla skóry dziecka i dorosłego, oparte w 100% na roślinach.
Hipoalergiczna kompozycja zapachowa - naturalne ekstrakty roślinne nadają naszym produktom delikatną woń. Jeśli uwielbiasz wrażenia zapachowe, które niesie sok świeżo ściętej lawendy, albo jeśli wprost nie możesz oderwać nozdrzy od rozkrojonej limonki, to w kosmetykach Lab Nature znajdziesz swoich ulubieńców.
Używamy naturalnych olejów, maseł, olejków eterycznych i ekstraktów roślinnych, które nie budzą w nas żadnych zastrzeżeń. Zaufaj nam - oko mamy czujne jak sokół, a węch niczym niedźwiedzica - która, gdy wywęszy pożywienie dla swoich maluchów, to dąży do niego, nawet jeśli jest ono odległe o 60 kilometrów! Tak samo my - z pasją i oddaniem doskonalimy kunszt kraftowego laboratorium.
Myjemy roślinami
Czego nie znajdziesz w
produktach Lab
Nature?
Tego, co niezgodne z naturalnymi procesami zachodzącymi w skórze człowieka. Tego, co szkodzi i oddala od natury. Dlatego w Lab Nature:
Nie używamy szkodliwych substancji chemicznych (parafina, silikony, parabeny, SLS/SLES/ALS? Drzwi naszego laboratorium są przed nimi zaryglowane!).
Nie znajdziesz perfum ani olejków eterycznych, które zawierają alergeny. Być może więc zdziwisz się, gdy powąchasz nasze kosmetyki. Nie pachną jak inne, dostępne na rynku. Wyczujesz tylko zapachy natury.
Sztucznych haseł i sloganów, ukrytych połączeń, udziwnionych zastosowań. U nas to prostota, transparentność i jakość biją się o podium.
 
Wybierz naturalnie prosty skład kosmetyków Lab Nature
Bo mniej znaczy więcej
 
Tworząc Lab Nature czujemy się odpowiedzialni za budowanie świadomości zdrowych nawyków i rozwijanie szczęśliwego życia. Za czynienie świata dobrym miejscem. Za dbanie o Ciebie.
Lab Nature to prostota i miłość do natury w pełnym wydaniu
Jak w Lab Nature
dbamy o ekologię?
W Lab Nature troszczymy się o zdrowie i promienny wygląd Twojej skóry oraz dbamy o dobro naszej planety. Jesteśmy minimalistami. Stąd kraftowa produkcja z roślin, w której wszystko jest przemyślane od A do Z - od pozyskiwania składników, przez ich łączenie, aż po ekologiczne pakowanie w duchu less waste. I choć oczami wyobraźni widzimy świat bez plastiku, to wiemy, że same marzenia nie rozłożą plastikowych butelek piętrzących się w lasach, nie wyjmą z foczego brzucha jednorazowej torby po zakupach, ani nie przefiltrują kwaśnych deszczy.

Mocno stąpamy po ziemi. Nie głosimy górnolotnych haseł. Działamy.

Dlatego opakowania naszych produktów pochodzą w 30% z recyklingu i nadają się w całości do ponownego przetworzenia. Less waste w naszym wydaniu to też oszczędność zużycia wody oraz niska emisja CO2 w trakcie produkcji.
Jak pakujemy?
Po tym, jak nasze mydełka przez kilka tygodni bosko się wyleżakują na mięciusich kozetkach, nadchodzi czas, by jechały w świat. Hop! Do papierowej torebki. Pakujemy ręcznie. Przeszywamy nicią.

Kochamy te nasze małe kosmetyczne cacka.

A opakowania? Są w pełni ekologiczne oraz biodegradowalne.

Czy produkty zniszczą się w transporcie? Nie nasze! :) Dla ich najwyższego bezpieczeństwa w drodze do Ciebie, wypełniamy paczuchy ścinkami papieru oraz kartonikami, które polubiła niszczarka.

Dajemy zużytym opakowaniom drugie życie.

Dlaczego? Bo zawarliśmy pakt przyjaźni z ekologią.

Wybierając nasze produkty, otrzymujesz wyrób 100% handmade - i to w najczulszym wydaniu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl